📣 Targi Glass przeniesione na JESIEŃ 2022📣  

Organizator:

Zmiana terminu targów Glass na jesień 2022

Podziel się

Szanowni Państwo,

mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy naszych wystawców oraz partnerów, z którymi współpracujemy, podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu Targów Branży Szklarskiej GLASS na JESIEŃ 2022 roku.


Zawsze dokładamy najwyższych starań, by organizowane przez Grupę MTP wydarzenia przynosiły ich uczestnikom maksymalne korzyści biznesowe. Jesteśmy przekonani, że organizacja targów jesienią przyszłego roku przyczyni się do obecności większej liczby profesjonalnych zwiedzających i pozwoli Państwu na efektywną promocję oferty. Głęboko wierzymy, że nowy termin będzie odpowiednim czasem na organizację targów, które angażują tak liczne grono profesjonalistów.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za okazane do tej pory merytoryczne wsparcie, pomoc i zaangażowanie w organizację targów GLASS. Zapewniamy, że czas dzielący nas do kolejnej edycji tego wydarzenia wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej biznesowo, atrakcyjnej merytorycznie i opłacalnej dla wszystkich uczestników imprezy.

 

Zarząd Grupy MTP